Kombi Servis Hizmeti

7/24 Kombi Servisi Vermekteyiz.

Ünlü bir firma olan alarkonun ünlü sloganıyla başlayalım.

“Alarko kombi gerçek kombi gerçek konfor ”

Bu sözde marka gerçek kombi ve konfordan bahsetmiş olsa bile kötü kombi kesinlikle yoktur. Kötü montaj , kötü bakım, ilgilenilmemiş cihaz vardır. Yani kısacası kötü servis vardır.

Tüm teknik servisler kendilerini abartılı şekilde usta , teknisyen olarak ithaf ederler. Bunun yani sıra güvene dayalı ilişki kurmaya çalışırlar. Lâkin teknik hiç bir sistem güven gerektirmez. Her şirketin ahlaki politikaları vardır. Firmamızdaki amaç müşteriyi tek seferlik görmemek uzun yıllar çözüm ortağı olabilmektir. Bursa Kombi Servisi daima yanınızda!

Bursa kombi servisi olarak siz müşterilerimize diğer servislerin sunmadığı en önemli hizmetimiz yapılan her işlemin garanti makbuzunun teslimi ve yapilan her işin garantili olmasıdır. Thermo iklimlendirme çatısında olan bütün kombi teknik servis personelleri mesleki deneyimlerini önemli markaların alt yapılarında almış profesyonel hizmet anlayışını kendisine ilke edinmiş iş güvenliği eğitimlerini almış kişilerdir. Ayrıca servisimiz ek garanti ve garanti sonrası hizmet kaskosu adı altında sizleri ekstra maliyetlerden kurtarmaya yönelik çalışmalar da yapmaktadır.

Her marka kombi için arıza kaydı, periyodik bakım ve tüm şikayet ve önerileriniz için bilgi alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimizden web müşterilerimize özel olan indirimlerden haberdar olmak için web sitesi üzerinden çağrı yaptığınızı lütfen belirtiniz.

Bursa eca servisi

Eca servisi olarak siz müşterilerimize sürekli olarak daha kaliteli hizmeti daha ucuza verebilmek adına daima kendini yenileyen profesyonel kadrosu ile teknik servis desteği vermekteyiz. Mudanya eca servisi olarak da randevularınızı oluşturabilir. Eca kombi veya klimanızın bakım onarımını yaptırabilirsiniz.
Değişen her yedek parçaya 1 yıl garanti vermekteyiz. Kombi bakımında en uygun zamanı sizlerle birlikte karar verip en hesaplı şekilde sizlere destek olmak için telefonun diğer ucunda bekliyoruz.

Mudanya kombi servisi

Güzelyalı ve mudanya bölgesi başta olmak üzere bademli, çağrışan bölgelerine kombi servis hizmeti vermekteyiz. Ayrıca günün her saatinde bilgi almak istediğiniz her konuda mudanya kombi servisi olarak siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Mudanya kombi arıza servisi olarak vaillant, viessmann, buderus, eca, immergas, alarko kombi ve kazanlarınıza 7/24 kombi servis hizmeti vermekteyiz.

Bursa brülör servisi

Brülör servisi olarak sizlere en hızlı servisi verebilmek için buradayız. Şirketimizin 15 yıllık tecrübe ile sizlere hizmet vermektedir. Sürekli olarak kendini teknolojik doğrultuda yenileyen kadromuzun bursa brülör servisi olarak baltur servisi, elco servisi, ecoflam servisi, gökçe brülör, bentone servisi olarak 7/24 destek alabilirsiniz.
Ayrıca brülör bakımını da yılda 2 defa yaptırmanızı öneririz.

Nilüfer kombi servisi

Özlüce, altınşehir, 23 nisan, ihsaniye, ataevler ve cumhuriyet mahalleleri başta olmak üzere nilüfer ilçesinin tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Nilufer kombi servisi olarak yapılan her işlemi 1 yıl garantili olarak yapmaktayız. Kombi servisi nilüfer olarak immergas, protherm, eca,
Alarko, ferroli, baykan, baymak, kombi servisi olarak hizmetinizdeyiz.
Tüm öneri veya şikayetleriniz için nilüfer kombi servisini arayabilirsiniz.

Bursa şofben servisi

En başta daxom, protherm, demirdöküm, thermosis, termodinamik, şofben servisi olarak hizmetinizdeyiz. Şofben bakım servisi ve onarım hizmetleri veren firmamız yapılan her işleme 1 yıl garanti vermektedir.
Ayrıca şofben servisi bursa olarak teknik destek almak istediğiniz markanın yetkili servisi tarafımızdan bilgilendirilebilir.

Bursa ferroli servisi

Bursa da hizmet veren kombi firmamız ferroli servisi olarak kombi ve klimalara hizmet vermektedir.
Ayrıca günün her saati 7/24 olarak teknik destek ve hizmet alabilirsiniz.
Ferroli markasının garantisi bitmiş tüm modellerine ve ürünlerine hizmet vermekteyiz.